Marstall Festzelt

Marstall Festzelt je nejnovějším z velkých stanů na Oktoberfestu, na kterém se poprvé představí v roce 2014. Sabine a Siegfried Ableovi tak dostali příležitost vystřídat známý stan Hippodrom, který k Oktoberfestu neodmyslitelně patřil několik desetiletí.

Marstall Festzelt je umístěn v severní části areálu blízko nejbližší zastávky metra. Rodina Ableových několik let provozovala na Oktoberfestu menší stan Kalbs Kuchl a nyní tak dostala příležitost k provozu jednoho ze čtrnácti velkých stanů, jakkoli Marstall patří mezi nimi k těm menším.

Bývalý stan Hippodrom, jenž stál na stejném místě jako Marstall, byl oblíbeným cílem návštěv různých celebrit, které bylo možno vidět zejména na champagne-baru, jenž se v Hippodromu nacházel. Z tohoto důvodu a také kvůli menší velikosti stanu bylo velmi obtížné se do Hippodromu pro běžného návštěvníka dostat.

Ve stanu Marstall se čepuje pivo z pivovaru Spaten-Franziskaner-Bräu.

O hudební doprovod se starají dvě kapely - Die Münchner Zwietracht, známá již ze stanu Hippodrom, a Die Oberbayern, kteří hrají spíše tradičnější bavorskou hudbu.

Marstall Festzelt
Kapacita4200
- ve stanu3200
- na zahrádce1000
Pivo: Spaten
- cena (2016)10.6 EUR
- alkohol5.9 %

Kontakt
  |   Ochrana soukromí