Käfers Wiesnschänke

Stan Käfers Wiesnschänke je jednim z nejmenších velkých stanů a nachází se až v zadní části areálu (směrem od hlavního severního vchodu) v blízkosti jeho historické části.

U jako jediného stanu zde není zavírací hodina stanovena na jedenáctou večerní, ale zábava zde bývá v plném proudu až do jedné hodiny po půlnoci. Ovšem návštěvníci, kteří by snad po jedenácté hodině večerní chtěli přejít ze stanu, který již zavírá, do Käfers Wiesenschänke, bude pravděpodobně zklamán, neboť vstup do tohoto stanu je z několika důvodů velmi obtížný.

Tím jedním je relativně malá kapacita stanu, který se tak velmi rychle plní. Tím druhým je pak značná koncentrace místních či dokonce mezinárodních celebrit, které se právě zde rády scházejí a nechávají se vidět.

Kromě piva, které do Käfers Wiesnschänke dodává pivovar Paulaner, zde jde velmi dobře na odbyt i víno či sekt. Zároveň je zde k dostání řada specialit firmy Käfer, což je přední výrobce lahůdek a delikates.

Atmosféra zde bývá poněkud méně rozverná než v ostatních stanech, i věkový průměr návštěvníků je zpravidla poněkud vyšší než jinde.

Spíše tedy k poslechu než tanci hrají dokonce tři různé kapely, mimo jiné skupina California Sun.

Käfers Wiesnschänke
Kapacita2900
- ve stanu1000
- na zahrádce1900
Pivo: Paulaner
- cena (2016)10.6 EUR
- alkohol6 %

Příjezd povozu
Příjezd povozu
Slavnostní příjezd
Slavnostní příjezd
více fotografií z Oktoberfestu
Kontakt
  |   Ochrana soukromí